1 Aralık 2011 Perşembe

ANA SAYFA

FIKRA
FIKRALAR VE GÜLDÜRÜLER
İSTANBUL YEŞİLPINAR MAHALLESİ SAYA HİLAL CAMİ İMAMI ,CEMAATA DÖNEREK MUHTEREM CEMAAT, SAFLARI SIKIŞTIRALIM ARALARA ŞEYTAN GİRMESİN..CEMAAT TAN BİRİ HOCA SEN İŞİNE BAK!!!!ŞEYTANDA GELSİN ARAMIZA  GİRSİN,,İKİ REKAAT NAMAZ KILAR BELKİ DEMİŞ....İMAM TEKBİR ALMIŞ ,NAMAZA BAŞLAMIŞ, O AN İSPİRLİ GİRBEKLİ MEŞHUR TOPAL ŞEYTAN ADLI TOPAL ZELKİF CEMAATIN ARASINDAKİ BOŞLUĞA GİRER ,....İMAM SELAM VERDİKTEN SONRA, CEMAATTAN OLAN O KİŞİ İMAMA BEN SANA DEMEDİM Mİ? O ŞEYTAN DA İKİ REKAAT NAMAZ KILSIN ,BAK GELDİ TOPAL ŞEYTAN..

ŞEYTANA DEMİŞLER Kİ YAHU ŞU İSTANBUL UN AVRUPA YAKASINDA ,GÜNAHLAR ARTTI FUHUŞ,ZİNA,HIRSIZLIK,ÜÇKAĞIT,FAİZ,NAMUSSUZLUK ALMIŞ BAŞINI GİDİYOR BİRAZ ELİNİ ÇEKSENDE,ŞU İSTANBUL AZICIK RAHATLASIN OLMAZMI?????
ŞEYTAN HEMEN CEVAP VERMİŞ....YAHU YEMİN EDERİM ,O BÖLGEYE BEN BAKMIYORUM.1970 DEN BERİ İSTANBULA GİRBEKLİ TOPAL ZELKİF BAKIYOR.ONUN ELİNDE


FIKRA
ŞEYTANA SORMUŞLAR,,,,,,YAHU RAMAZAN AYINDA BİR AY BOYUNCA ŞEYTANLAR BAĞLANIYORMUŞ????EEEEEEEEEE SİZ BU BİR AY BOYUNCA NE YAPARSINIZ?NASIL VAKİT GEÇİRİRSİNİZ??DİYE SORMUŞLAR..
ŞEYTAN CEVAP VERMİŞ
BİR AY BOYUNCA GİRBEKLİ TOPAL ZELKİFİN DİZİNİN DİBİNE OTURUYORUZ ONDAN DERS ALIYORUZ ,BİR YIL BOYUNCA NE YAPACAĞIMIZI, KİMİ YOLDAN ÇIKARACAĞIMIZI,ÖĞRENİYORUZ.ÇÜNKÜ TOPAL ZELKİF ŞEYTANLARIN İMAMIDIR..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder